Yhteystiedot

LAPIN SENIORIOPETTAJAT  RY     HALLITUS 2021                                

Yhteystiedot

Puheenjohtaja Eeva Viinamäki-Mäkinen Rovaniemi eeva.viinamaki52(at)gmail.com 040 7502912
Varapuh.johtaja Sointu Räsänen Salla sointu.rasanen(at)pp.inet.fi 0400 242321
Sihteeri Aila Kelloniemi Kemijärvi aila.kelloniemi(at)gmail.com 0400 214764
Jäsensihteeri Silja Juujärvi Rovaniemi silja.juujarvi(at)gmail.com 045 8688680
Taloudenhoitaja Kirsti Mäkikyrö Rovaniemi kirsti.makikyro(at)gmail.com 040 8679540
Kokousemäntä Sirkku Piispanen Rovaniemi sirkku.piispanen(at)pp1.inet.fi 040 7352550
Matkavastaava Raija Setälä Rovaniemi raija.setala@outlook.com 0400 582570
Liikuntavastaava Eeva Oivo Rovaniemi eeva.oivo(at)gmail.com 040 7355869
Jäsen Pekka Halmekoski Sodankylä pekka.halmekoski@gmail.com 0500 159642
Jäsen Eija Hast Rovaniemi eijahast@gmail.com 040 5711998
Varaj. kotisivut Olli Vikman Kemijärvi olli.vikman@pp.inet.fi 0400 138768
Varajäsen Arja Jääskeläinen Rovaniemi arjajaaskelainen@gmail.com 040 5521354
Varajäsen Erja Juuruspolvi Rovaniemi erja.juuruspolvi(at)gmail.com 040 5836188
         

 Päivitetty 30.3.2021. OV  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
toimisto(a)osj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.